Našim klientům poskytujeme ucelený vzdělávací program v oblasti bezpečnosti, kybernetické bezpečnosti a kybernetické obrany. Navrhujeme a dodáváme strategické i detailní studie vzdělávání, obsah edukačních programů, ale také workshopy, audity, poradenství a tvorbu strategií. Jsme držitelem bezpečnostní prověrky NBÚ a postupujeme podle ISO standardů.

Navíc disponujeme vlastním elitním týmem hackerů a kybernetických vyšetřovatelů. Všichni se osvědčili a vydobyli si zkušenosti při ochraně průmyslových podniků, finančních institucí, zpravodajských služeb a řadě dalších oblastí.

Zajištění firmy proti kybernetickým útokům je v současnosti otázkou bytí a nebytí. Přežití firmy je přímo úměrné schopnosti a dovednosti jejích týmů rozpoznávat a odolávat strategiím a technikám útočníků.

Kybernetická bezpečnost je nedílnou součástí firemní kultury a strategie. Firma je v této oblasti tak silná, jak silný je její nejslabší článek.

Během výcvikových lekcí získá tým zákazníka pomocí reálných prožitků útočných scénářů schopnost uvědomit si potřeby a naučit se dovednostem, které povedou k lepšímu zabezpečení firmy.

Vaše týmy vedeme k účinné prevenci, rychlé identifikaci a napomáháme úspěšnému odražení i těch nejpromyšlenějších kybernetických útoků.

Zvyšujeme celkovou bezpečnostní úroveň vaší firmy. Učíme vás, abyste byli připraveni i tam, kde útok vůbec nečekáte.

Naučíme vaše zaměstnance bezpečnému chování, aby firma měla šanci přežít kybernetický útok.

Vaši profesionálové musí vědět, jak najít každý slabý článek firemní infrastruktury ICT a zajistit její obranu. Každý člen vašeho týmu musí znát možné hrozby a přirozeně zvládat jejich detekci i reakci na ně.